У поліції Дніпропетровщини новий керівник

Наказом Голови Національної поліції Сергія Князєва прийнято рішення про звільнення з посади начальника Головного управління поліції Дніпропетровської області Ігоря Репешка. Головне управління Національної поліції в Дніпропетровській області очолив Віталій Глуховеря. Повідомляють у прес-службі поліції.

Вже вчора, 10 травня Голова Національної поліції України Сергій Князєв представив особовому складу обласної поліції нового керівника — Віталія Андрійовича Глуховерю.

На період проведення службового розслідування від виконання своїх обов’язків відсторонено заступника начальника ГУНП Сергія Манзу, його обов’язки виконуватиме колишній начальник Управління патрульної поліції Володимир Богоніс. Також від службових обов’язків відсторонено начальника Дніпровського відділу поліції Андрія Бідило та його заступника Дениса Буштрука.

Під час брифінгу перший заступник міністра внутрішніх справ України Сергій Яровий зазначив, що для керівництва Національної поліції принципово важливо розібратися в причинах та умовах, які сприяли подіям у Дніпрі 9 травня. «Для розслідування подій у Дніпрі створено комісію з числа представників кількох підрозділів Національної поліції. До її складу увійдуть представники департаментів внутрішньої безпеки, превентивної діяльності, кадрового забезпечення, а також інших підрозділів. Результати розслідування будуть публічно оприлюднені» — зазначив він.

Віталій Глуховеря сказав, що є закон і перед ним всі рівні. «Завдання поліції – забезпечити порядок на території обслуговування» — підкреслив він.

Зазначимо, що до призначення на посаду Віталій Глуховеря очолював Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ. Віталій Андрійович має значний досвід роботи в системі ОВС. У 1985 році він розпочав свій шлях рядовим міліціонером, наступні роки обіймав посади оперуповноваженого карного розшуку, старшого оперуповноваженого карного розшуку, заступника начальника відділення, начальника Кіровського районного відділу ДМУ УМВС України в Дніпропетровській області, начальника Дніпропетровського міського управління УМВС України в Дніпропетровській області, начальника ГУМВС України в Дніпропетровській області.