У Польщі створили незвичний музичний інструмент

Новий музичний інструмент для дітей — представили у Польщі. Він одночасно і розважає, і навчає малечу. Новинку назвали м’юзикон — діти від нього в захваті. Пишуть «Подробиці».

Винахідник незвичайного музичного інструменту Каміль Лашук каже: «Це — своєрідна скринька, начинена музикою. Так званий м’юзікон вигадали для дітей. Малеча сама програмує різні мелодії. А тим часом розвиває й інші навики, зовсім не пов’язані з музикою».

«Відмінна риса наших інструментів — це простота. Маємо кнопки, що запускають механізм після натискання. Пристрій дуже мобільний, тому діти легко його опановують. Також ми виготовляємо різні додатки до інструменту», — говорить Каміль Лашук.

Барабан може обертатися з будь-якою швидкістю. Якщо повільно — звучить колискова, якщо швидше — музика динамічна. М’юзікон має 720-ть світло-сенсорних кнопок, за допомогою яких можна відтворити мелодії.

«М’юзікон — це не лише музика, а ще й програма розвитку та навчання. Тут закладені основи програмування та фізики. Інструмент вчить дітей працювати в команді та розвиває моторику. Музика — це ніби їхня винагорода за працю та старання. Діти складають власні мелодії й навіть не помічають, як вивчають, приміром, математику», — говорить Каміль Лашук, винахідник терапевтичних музичних інструментів.

Інтерактивний ксилофон — екологічно чистий. До нього магнітами кріпляться ще три додаткові інструменти, тому їх легко переставляти місцями та змінювати музичні стилі.