У прокуратурі Дніпропетровської області проходять обшуки

Сьогодні, 31 липня, у прокуратуру Дніпропетровської області прийшли з обшуками. Причина: встановлюються обставини кримінального правопорушення, ймовірно, вчиненого прокурором згаданої прокуратури. Про це повідомила на ФБ-сторінці  перший заступник керівника Державного бюро розслідувань Ольга Варченко.

«А тепер – деталі справи. Прокурор місцевої прокуратури Дніпропетровської області перевіряється на причетність щодо незаконного продажу через товарну біржу майна, на яке суд наклав арешт. Мова йде про посіви сільгоспкультур на 420 га землі. Прокурор знехтував рішенням суду щодо цього майна, у якому чітко вказано, що арешт має на увазі цілковиту заборону будь-кому розпоряджатися цими посівами у будь-який спосіб до оприлюднення остаточного рішення у кримінальному провадженні. Він ОСОБИСТО уклав угоду купівлі-продажу з фізичною особою й продав заарештовані посіви за 882 тисячі гривень. Що цікаво, арешт на посіви суд наклав за клопотанням цього ж прокурора», — зазначила Ольга Варченко.

Слідчі Центрального апарату ДБР проводять досудове розслідування.

За словами Ольги Варченко, санкція частини 3 статті 365 Кримінального кодексу України (перевищення влади або службових повноважень працівником правоохоронного органу) передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.