У рамках святкування Дня студента у Дніпропетровську пройдуть різноманітні фестивалі

 

У Дніпропетровську в рамках святкування Дня студента проходитимуть різні конкурсні програми, фестивалі, турніри, у тому числі міський міжвузівський турнір «Битва за виш», фестиваль студентських театрів «Театральна сесія-2015», регіональний етап програми «Кращий студент України-2015» тощо. Про це повідомив начальник управління у справах молоді та спорту Дніпропетровської міської ради Руслан Буленок.

«Уже четвертий рік в рамках святкування Дня студента проводиться міський міжвузівський турнір «Битва за виш». Цього року в ньому беруть участь 10 команд вузів ІІІ-ІV рівня акредитації, 5 команд з вузів І-ІІ рівня акредитації та команди Дніпропетровської молодіжної ради. В рамках турніру студенти  змагаються в таких активних іграх, як більярд, пейнтбол, боулінг. У них є можливість проявити кмітливість у різноманітних інтелектуальних іграх та у змаганнях з кіберспорту», – зазначив Руслан Буленок.

Крім того, з  17 по 21 листопада на базі Палацу студентів Дніпропетровського національного університету ім. О.Гончара проходитиме ювілейний XVІ молодіжний фестиваль студентських театрів  «Театральна сесія – 2015» за участю 14 молодіжних театральних колективів з Дніпропетровська та інших міст України.  Також буде визначено переможців регіонального етапу програми «Кращий студент України-2015».

За словами начальника управління у справах молоді та спорту, яскравим завершенням святкових заходів стане проведення 25 та 26 листопада півфінальних ігор відкритого міжвузівського чемпіонату команд КВН «КаВуН – 2015».

За матеріалами прес-служби Дніпропетровської міської ради

Залишити відповідь