Віджимання, стрибки і захист від ножа – як проходить тренування майбутніх поліцейських

Навчання курсантів нової Патрульної служби Дніпропетровська у розпалі. Майбутні «копи» не тільки сидять за партами в аудиторіях, а й посилено тренуються – не менше 4 годин щодня. І не дивно – вже в грудні-січні вони надінуть форму і вийдуть на вулиці міста. Ми побували на одному з таких занять.

навчання1

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Курсанти якраз вистрибували з положення лежачи, зі смачним плесканням у долоні, коли ми їх застали. І знову: впали, встали – хлоп, впали, встали – хлоп. У спортзалі вся підлога встелена татамі. На ньому 20-30 хлопців і дівчат. У них розминка перед уроком захисту від нападу ножем. «Цей тренінг дуже важливий на початковому етапі, – пояснює інструктор з тактичної підготовки Олександр Комісаров. – Він психологічно готує курсантів до філософії патрульного. Це імітація звичайного контакту з правопорушником на вулиці. Потрібно дотримуватися процедури, правильно вести діалог, тримати дистанцію. А коли хуліган спробує вдарити ножем – ухилитися і дістати з кобури пістолет».

навчання2

Хлопців розбили на пари. Одному – гумовий ніж, іншому – муляж пістолета. За командою спектакль почався. «Я тут, щоб допомогти. Ви готові співпрацювати? Будь ласка, дотримуйтесь дистанції», – говорить субтильна дівчинка, виставивши праву долоню вперед і відходячи маленькими кроками від великого опонента. «Лівою рукою показуй дистанцію, – пояснює тренер Сергій. – Ти ж правша – у тебе кобура праворуч». «Коли хуліган тягнеться до ножа – це означає, що він може напасти, – пояснює інший інструктор. – Якщо він правша, обходь його справа». У цей момент пара «копів» вже знешкодили супротивників. «Кілька дніпропетровців врятовані!», – підбадьорює вчитель.

навчання4

Попереду у курсантів – маса таких тренувань. Підготовка – до кінця грудня. Кожен день – не менше 4 годин тактичних занять. «Навчимо їх діяти на вулиці та в приміщеннях, правильно зупиняти правопорушника за кермом, спілкуватися, гасити конфлікти, затримувати, доставляти в райвідділ міліції. Наприкінці – іспит», – пояснив Олександр Комісаров.

навчання5

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!

Залишити відповідь