У школі Дніпра капітально відремонтували спортивну залу (фото)

У Дніпрі в СЗШ № 26, що на вулиці Каруни, 129, капітально відремонтували спортивну залу. Посилили опорні конструкції, пофарбувати стіни, зробили підлогу, стелю, замінили систему вентиляції та опалення, встановили нові баскетбольні щитки, також оновили освітлення та роздягальні (з’явились нові шафки).

школа 26_Дніпро

Роботи почалися в лютому цього року, закінчились у серпні. Це перший капітальний ремонт спортзалу з моменту відкриття школи в 1958 році. У СЗШ № 26 навчається 563 учні. На тиждень кожен клас має 3 уроки фізкультури.

школа 26_Дніпро

«Учні нашої школи активні, рухливі, деякі гіперактивні. Нам був дуже потрібен саме такий спортзал у нашому закладі – сучасний та комфортний. Діти задоволені результатом, їм дуже сподобалась оновлена зала. Радію, що наші учні отримали сучасні можливості для фізичного розвитку», — розповіла заступниця директора КЗО «СЗШ № 26» ДМР Олена Маковійчук.

школа 26_Дніпро

Упродовж 2021 року в школах Дніпра оновили 10 спортзалів. Для кожного закладу розроблявся індивідуальний дизайн-проєкт з урахуванням особливостей приміщення. У школах, де це було можливо, окрім спортзалу та роздягалень, облаштовували душові кімнати та туалети.

школа 26_Дніпро

школа 26_Дніпро