У Синельниковому не згорнули жодної соціальної програми, – міський голова

У Синельниковому стабільно працюють підприємства, бізнес, транспорт. Волонтери допомагають переселенцям та військовим. У місті не згорнули жодної соціальної програми, розповів міський голова Дмитро Зражевський під час брифінгу у Дніпропетровській обласній військовій адміністрації.

«Ситуація у місті стабільна. У травні підприємства відновили обсяги робіт довоєнного часу. Працює бізнес, критична інфраструктура, комунальний транспорт. Є запаси усього необхідного», – сказав Дмитро Зражевський.

У Синельниковому прийняли майже 1,5 тис переселенців. Їм допомагають з житлом та оформленням документів. Пропонують і вакансії. Зокрема, на залізничному транспорті, у соцсфері, на комунальних підприємствах. Залучають і до громадських робіт.

«Завдяки згуртованості нашої громади, плідно працюють кілька громадських та волонтерських організацій. Вони допомагають переселенцям та військовим», –зазначив Синельниківський міський голова.

Дмитро Зражевський додав – у місті не згорнули жодної соціальної програми. Мешканцям виплачують усі заплановані види матеріальних допомог. Питання перегляду комунальних тарифів нині не стоїть.

1 червня у школах міста планують завершити навчальний рік.