У соцмережах набирає обертів флешмоб на підтримку Софії Федини

Партійці Дніпровської міської організації «Європейської Солідарності» долучилися до флешмобу на підтримку народного депутата Софії Федини. Вони висловлюють протест проти політичних переслідувань та утиску свободи слова в Україні.

Про початок флешмобу 12 лютого під будівлею Державного бюро розслідувань у Києві  оголосили народні депутати від парламентської фракції «Європейської Солідарності», де вони протестували через анонсоване вручення підозри Софії Федині.

За їх словами, це перший випадок, коли депутата намагаються притягнути до відповідальності без голосування Верховної Ради та жодних погоджень. І лише за три слова – «там може прилетіти». Але ж на сході справді може прилетіти, справді рвуться гранати, гинуть люди й там справді небезпечно.

Акція має на меті показати, що українці не бояться і не будуть боятися, і готові повторити цю фразу для всієї владної вертикалі.

До флешмобу у соцмережах приєдналися не тільки у Дніпрі. У Львові, Запоріжжі, Одесі, на Вінничині та в інших містах та областях країни люди висловлюють свій протест за допомогою постів та відеозвернень. Їх можна знайти у Facebook за хештегом #ЗЕнеБійся.

«Кожен, хто захищав Україну на сході, знає, що там може прилетіти, і є речі значно страшніші, аніж слова двох жінок. Не варто боятися патріотів — їм дійсно болить за країну. Ми проти політичних репресій та наступу на свободу слова в Україні», — зазначають у Дніпровській міській організації «Європейської Солідарності».