У Великобританії заборонять рекламувати фастфуд

Британський Комітет з рекламної діяльності заборонить рекламувати фастфуд на дитячих сайтах, а також на інших популярних ресурсах, де її зможуть побачити неповнолітні, повідомляє bublbe.com.

На думку представників Комітету, відмова від реклами повинна стати одним з методів боротьби з дитячим ожирінням. В рамках програми буде заборонено розміщення будь-якої інформації і відео, що популяризують фастфуд. Планується, що ролики зникнуть з усіх дитячих сайтів, а також відеоресурсів (YouTube, ОТВ Hub).

Важливою проблемою залишається також те, що багато популярних блогерів теж рекламують їжу і напої. Однак публічні слухання щодо вирішення цього питання тільки планують провести.

Відзначимо, що у Великобританії вже багато років борються з дитячим ожирінням, яке стало проблемою мільйонів. Наприклад, ще в 2007 році на телебаченні ввели заборону на рекламу їжі з високим вмістом жирів, цукру або солі під час показу передач для осіб молодше 16 років. Ще через 3 роки, в 2010 році, влада збільшила число округів, в яких поряд зі школами заборонено розміщувати ресторани швидкого харчування.

Добавить комментарий