У віддалених районах Дніпра буде світліше

У Дніпрі продовжують відновлювати вуличне освітлення у віддалених районах. Тамтешні електромережі довгий час були безхазяйними. У 2018 році міська рада Дніпра взяла на баланс 302 вулиці, серед них і Новобогородицьку, що у селищі Одинківка. Повідомляють у прес-службі Дніпровської міської ради.

«Тут ми встановлюємо 60 нових сучасних ліхтарів, протягуємо 2100 метрів повітряної лінії електромереж, облаштовуємо кронштейни. На цій вулиці будуть натрієві лампи, вони енергоефективні та можуть слугувати до п’яти років без заміни. Для порівняння – звичайні лампи розжарювання підлягають заміні вже через три місяці. Роботи ще тривають, плануємо завершити їх наступного тижня», – розповідає начальник виробничо-технічного відділу КП «Міськсвітло» Дніпровської міської ради Андрій Кравець.

Місцеві мешканці і не пригадують, коли на їхній вулиці було освітлення. Зараз же – не можуть натішитись. Загалом з початку 2020 року комунальне підприємство «Міськсвітло» відновило та модернізувало освітлення на 57 вулицях, встановило понад 2 тис. світильників, протягнуло 40 км мереж і замінило 283 аварійні електроопори.