У які прикмети про гроші вірять українці

Коли справа стосується грошей, багато хто з нас можуть стати вельми забобонними людьми. Звичайно, отримавши заробітну плату, її НЕ кроплять кров’ю кішки, убитої в 12 години ночі на кладовищі. Однак деякі українці строго слідують ряду прикмет, що стосуються готівки. Які ж фінансові забобони найбільш поширені в нашій країні.

Більшість забобонів стосуються саме гаманця і його вмісту. Наприклад, гаманець повинен бути червоного або золотого кольору.

Чоловікам підійде портмоне з червоною або золотою внутрішньою обробкою або хоча б смужкою такого кольору. Ще, щоб водилися гроші, необхідно носити в гаманці певним чином складену купюру номіналом один долар. При цьому валюту повинен подарувати людина більшого достатку.

Також в гаманці повинна лежати залізна гривня. Бажано, щоб це монета була з якоюсь особливою історією або випущена малим тиражем. У гаманці при цьому повинен бути ідеальний порядок. Купюри необхідно розкладати строго за номіналом. Великі з великими, а дрібні з дрібними. Всі вони до того ж повинні лежати лицьовою стороною на схід.

Бажано намагатися витрачати дрібні гроші, щоб в гаманці були тільки великі купюри. Вони за повір’ями і будуть притягувати великий прибуток. А дріб’язок тільки дріб’язок і принесе.

Також забобонним людям варто пам’ятати деякі повір’я, пов’язані з отриманням нагороди за працю. Зарплату ніколи не можна витрачати в перший день. Необхідно, щоб вона переночувала в гаманці. У сучасних реаліях — на картці. При цьому забобонні люди уважно стежать, якими купюрами видають заробітну плату бухгалтер або банкомат. Якщо новими і шарудять, то це обіцяє надбавку до заробітної плати.

Ні за яких умов не можна позичати після заходу сонця, говорить народне марновірство. Взагалі краще не виносити гроші з дому після заходу. Так що робити покупки краще вдень. Не можна також позичати щопонеділка. Краще взагалі не проводити ніякі грошові операції в перший день тижня. А ось брати в борг не варто у вівторок, тому що віддати буде важко. Гроші варто брати правою рукою, а віддавати лівою.

В Україні вважається, що якщо знайшов гроші, то варто їх підібрати. Так як грошима розкидається не можна. Якщо знайдена монета з дефектом, то вона обіцяє щастя. Тим часом, японці, навпаки, ніколи не піднімуть чужі гроші на дорозі. У Японії це означає, що якщо ви взяли легкий подарунок від долі, вона забере у вас щось набагато цінніше.

Хоча в Україні до знайдених грошам також упереджене ставлення. Так що якщо гроші були отримані легким шляхом, були виграні в лотерею або знайдені, то їх краще не зберігати, а відразу витратити.

Якщо ж не покладатися на забобони, то слід пам’ятати одне просте правило: щоб гроші водилися, необхідно працювати. І як казав легендарний глава компанії Apple Стів Джобс, бажано не 12 годин на добу, а головою.

Джерело groshi-v-kredit.org.ua

Добавить комментарий