У Японії збудували найдовший підвісний пішохідний міст у світі

Вчора Японія відкрила найдовший підвісний пішохідний міст у світі – Mishima Sky Walk. Про це повідомляє «Укрінформ» із посиланням на японське видання «The Asahi Shimbun AJW».

У центральній японській префектурі Сідзуока побудували найдовший в країні підвісний пішохідний міст. На урочистому відкритті по ньому змогли пройтися усі охочі туристи.

Міст, завширшки 400 метрів, прокладений недалеко від залізничної станції Місіма над яром на висоті близько 70 метрів.  З нього відкривається мальовничий вид на священну гору Фудзі, затоку Суруга і півострів Ідзу.

Конструкція також розрахована на людей з обмеженими можливостями: її ширина дозволяє легко роз’їхатися двом інвалідним кріслам.

Для тих, хто не бажає переходити міст пішки, є можливість зробити це на автобусі, який прямує від залізничної станції Місіма. Транспорт ходитиме кожні 30 хвилин по вихідним і на свята. Таксі від станції встановлюється за фіксованою ціною 2500 ієн в один бік,  4750 ієн за поїздку в обидва кінці.

Вхід в обидва кінці на Mishima Sky Walk обійдеться у 1000 ієн для дорослих, 500 ієн для студентів молодших і старших класів середньої школи і 200 йен для учнів початкової школи.

На будівництво Mishima Sky Walk було витрачено 33 мільйонів доларів.

Добавить комментарий