У Жовтих Водах провели фестиваль для обдарованих дітей та молоді

20 березня напередодні Всесвітнього дня поезії у Жовтих відбувся поетичний фестиваль для обдарованих дітей та молоді «Молодий Горицвіт», співорганізатором якого стала літературна студія «Горицвіт». Фестиваль пройшов під гаслом «Пробудження весни та натхнення», а його головною метою стало виявлення серед обдарованих дітей та молоді міста талановитих поетів і створення для них умов творчої самореалізації й творчого самовираження.

Протягом фестивалю учнівська та студентська молодь міста презентувала свої найкращі поетичні твори, які відрізнялись своєрідністю й новим поглядом на світ. В своїх виступах юні поети оповідали про свої почуття і переживання за тяжку долю нашої Батьківщини, висловлювали свої думки щодо людини та її місця у цьому світі, малювали словесними фарбами римовані пейзажі.

Виступи поетів-аматорів супроводжувалися тематичними презентаціями та інсценізаціями, що прикрасило і підкреслило почуття й переживання юних митців. Запам’яталися усім присутнім поради та зауваження журі,яке представляли відомі жовтоводські поети і письменники – учасники літературної студії «Горицвіт».

Переможцями фестивалю в першій віковій категорії стали: І премія – Начоса Софія (учениця П’ятихатської середньої школи №1), ІІ премія – Садовніченко Антон (учень Жовтоводського ліцею природничо-наукового навчання), ІІІ премія – Сай Марія (учениця Жовтоводської середньої загальноосвітньої школи №10 з профільними класами).

В другій віковій категорії премії були розподілені таким чином: І премія – Свистун Анастасія (учениця Жовтоводського ліцею природничо-наукового навчання). ІІ премія – Тамаргалій Анастасія (студентка Жовтоводського педагогічного училища Державного вищого навчального закладу «Криворізький національний університет»), ІІІ премія – Волошина Ганна (студентка Державного професійно-технічного навчального закладу «Західно-Дніпровський центр професійно-технічної освіти»).

До речі, фестиваль отримав велику спонсорську підтримку, усі переможці та дипломанти отримали пам’ятні винагороди та заохочувальні призи. Спонсорами фестивалю виступили: Громадська організація «Жовтоводський окремий полк Українського козацтва православних козаків імені ордена Івана Сірка» в особах генерала козацтва М.І. Дідика та майора О.Г. Бережного, Жовтоводський осередок політичної партії «Сила Людей» в особах Ю.М. Рець, М.В. Пікульского та С.О. Кравченка, Торговий дім «Добробут»в особі А.І. Затинацького,а також небайдужі шанувальники поезії Анатолій Миколайович Мелюшко та Валерій Валентинович Ворон.

Фестиваль довів, що поетична палітра Жовтих Вод дуже багата й різнобарвна, а згуртованість та підтримка долають всі перешкоди у поетичній творчості.

Автор: Л.Г. Ізмоденова

Добавить комментарий