У зв’язку з перекриттям мосту поліція Дніпра повідомила важливу інформацію

Згідно з рішенням міської ради Дніпра, з 17 липня на період проведення ремонтних робіт буде перекритий рух по Новому мосту. Патрульна поліція інформує: дістатися Лівого берега міста можна буде через три мости — Кайдацький, Амурський та Південний. По Амурському мосту здійснюватиметься рух приватного та громадського транспорту. Вантажівки пересуватимуться іншими двома. Повідомляють у прес-службі патрульної поліції Дніпра.

«У деяких місцях організація дорожнього руху зміниться, аби уникнути заторів та збільшити пропускну можливість мостів. Також відбудеться встановлення відповідних дорожніх знаків, збільшення зеленої фази світлофорів на шосе, що ведуть до споруд. Цілодобово біля Амурського мосту чергуватиме патрульний екіпаж та евакуатор аби у разі виникнення транспортних пригод оперативно відреагувати на них та уникнути заторів», — йдеться у повідомленні.

Також на в’їзді до міста будуть встановлені спеціальні панно, які завчасно попереджуватимуть водіїв про нові умови проїзду на інший бік міста.