Україна встановила світовий рекорд «краси» (фото)

Новий рекорд України з масового фарбування брів був встановлений на столичній Поштовій площі. Професійні майстри-бровісти одночасно пофарбували брови 176 дівчатам і юнакам. Для фіксації результату приїхали представники Національного реєстру рекордів. В результаті було встановлено рекорд України «Наймасовіший фарбування брів на одній локації», повідомляє UkraineArtNews.

Кожен бровіст заплатив 580 гривень за участь в акції. Натомість організатори надали кожному по одному пакетику гель-фарби кожного кольору, окислювач, олівець для брів і точило. Моделям досить було просто бути в гарному настрої, яке дуже придалося під палючим сонцем в 30-градусну спеку. Сам процес фарбування брів досить трудомісткий, він включає в себе моделювання, фарбування, сушіння та корекцію. Тривалість процесу в середньому займала близько години. В акції взяли участь 176 майстрів-бровістов і стільки ж добровольців-моделей.

«Ми популяризуємо професію бровіст, хочемо, щоб вона була в державному реєстрі професій, щоб люди могли отримувати диплом державного зразка», — розповіла Анна Кравченко, президент «Міжнародної асоціації бровістов».