Українка з ДЦП створює надзвичайні картини

В Уляни Семенець – дитячий церебральний параліч. Вона народилася передчасно. Коли була немовлям, значно відставала від однолітків у фізичному розвитку. Після численних курсів реабілітації, ще в школі записалася у гурток малювання, і хоча пензлем володіла невправно, рук не опускала. Повідомляє 5 канал.

картина1

Майстерності Уляна навчилася у художника Валерія Козуба. Зокрема, чотири роки відвідувала студію, де він викладав. Валерій пригадує, що серед його учнів Уляна завжди вирізнялася – почуттям гумору та креативом. «Були на пленері у Закарпатті, транспортували роботу. Уляна палітру до холсту притиснула лицем до обличчя. Принесли, відліпили. Подивилися, трошки виправили і вийшла цікава робота», – згадує художник.

Усі свої роботи, а їх кілька десятків, художниця зберігає вдома. Найбільше Уляні до вподоби техніка інтуїтивного живопису. Вона пояснює, що це несвідоме написання картини без жодних заготовок.

Під майстерню для Уляни її мати облаштувала одну з кімнат квартири. Жінка переконана, що творчість більше зцілює, ніж ліки.