Український винахід для годування собак вразив американців

Українські винаходи захоплюють світ. Одразу три перемогли на щорічному конкурсі стартапів у США Golden Kitty Awards. Це інтернет-сайт, де можна швидко зареєструвати свою торговельну марку. Сервіс дозволяє покупцям економити гроші на купівлі комп’ютерних програм. Та найбільше зраділи собаки усього світу. Завдяки винаходу київських інженерів, вони не залишаться голодними. Щоправда, в Україні такий прилад успіху поки що не має. Про це йдеться у сюжеті ТСН.

Напоїти звіра радіоняня поки що не може. І все ж таки на конкурсі стартапів в США вона посіла перше місце в номінації «найдивніший продукт року». Незвичайне формулювання. Та пристрій обігнав у гонитві вогнемети проти зомбі самого Ілона Маска. Винахідник собачої годівниці і досі в Сан-Франциско. За нього радіє куратор київського офісу.

«Це доказ того, що в Україні є і голови, і руки, і люди розумні, які можуть робити кльові світові продукти. Чого не вистачає? Трохи більше амбіцій і менше боятися невдач», — розповідає Олександр Давиденко.

Більшість українських собачників поставилися до приладу скептично. Кажуть: собаки добре їдять і без нього. Ну або зовсім не їдять. А от американці беруть! Якщо Вогнемети від компанії Ілона Маска розкупили менше, ніж за тиждень Вогнемети від компанії Ілона Маска розкупили менше, ніж за тиждень Ілон Маск за три дні продав своїх антизомбі-вогнеметів на 5 мільйонів доларів, то винахідники собачої няньки вторгували всемеро більше. Тобто рівно 150 тисяч американських псів ситі.