Українсько-польський бізнес-форум прийматиме в грудні Дніпропетровщина

Як отримати іноземні гранти для розвитку бізнесу, відкрити спільне українсько-польське підприємство чи налагодити поставки продукції до Польщі. Відповіді на всі ці питання підприємці зможуть отримати вже взимку під час Українсько-польського бізнес-форуму. Про його проведення домовилися сьогодні під час розширеного засідання координаційної ради з питань розвитку підприємництва в облдержадміністрації.

Бизнес1
«Обласна влада Дніпропетровщини відкрита до діалогу. Ми не втручаємося в процес ведення бізнесу, а лише приходимо на допомогу у разі виникнення адміністративних проблем. Така позиція очільника регіону Валентина Резніченка. Дніпропетровщина вже не перший рік співпрацює з Польщею. І ми продовжуємо цей діалог. Вже у грудні пройде міжнародний Українсько-польський бізнес-форум. На ньому кожен бізнесмен регіону отримає практичні рекомендації, як налагодити зв’язки з польськими партнерами», – наголосив радник голови ОДА Віталій Литвин.
бизнес2
Давні та тісні стосунки Дніпропетровщини та Польщі відзначив представник Департаменту економічних справ та міжнародного співробітництва одного з польських воєводств Олександр Чеховські. Він наголосив на готовності Польщі співпрацювати з бізнесом Дніпропетровської області, розвивати економічні зв’язки та взаємодію між нашими підприємствами.
безнес3
«Для нас велика честь працювати сьогодні, у День незалежності Польщі, на користь польсько-українських відносин. Ми займаємося підтримкою бізнесу. І наша головна мета – презентувати вам польські особливості ведення бізнесу. Ми з радістю поділимося своїм досвідом», – наголосив Олександр Чеховські.

Залишити відповідь