У Дніпрі рятують тварину, яка несподівано захворіла (Фото)

У Дніпрі ніжна кішка Даяна потребує допомоги та коштів на лікування. У цієї тварини – токсикоінфекція та гострий панкреатит. Розповідають волонтери Дніпра.

«Даянці ми вже шукали домівку, як вона несподівано захворіла. Кішечка плакала від нестерпного болю у шлунку, не дозволяла навіть доторкнутися до животика, кінцівки зводили судоми, вся горіла – температура піднялася до 41,5. Неможливо було дивитися, як вона страждає, і її терміново відвезли до клініки. Але, на жаль, тварини не вміють розмовляти – тому, аби зрозуміти що з нею трапилося, була зроблена максимальна кількість аналізів: аналіз крові, УЗД, контрастний рентген. Довелося внутрішньовенно прокапати та зробити уколи, щоб зняти біль та зупинити судоми. Попередньо вдалося встановити кишкову інфекцію та гостре запалення підшлункової залози – панкреатит», – розповіли волонтери «Вірності».

Тільки обстеження обійшлося волонтеру у 1500 грн., а ще потрібні кошти на лікування, яких, на жаль, не вистачає. Тому волонтери змушені просити допомоги на лікування цієї молоденької кішечки.

ДОПОМОГТИ можна на карту ПриватБанку № 4731 2191 1353 6209 або Монобанку № 5375 4141 0815 4955 ШЕВЧЕНКО ОКСАНА ОЛЕКСАНДРІВНА
(ВКАЗАТИ тут чи на форумі ДАТУ, ЧАС та суму допомоги), бажано з поміткою “Для Даяни»
Або на поточний рахунок организації:
№ 26000060369643, валюта UAH (Гривня)
ЕГРПОУ: 36365434
Отримувач: ВIРНIСТЬ, ДМГОЗТ
Банк отримувача: ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» м. Дніпро
МФО: 305299
Призначення: благодійна допомога з приміткою «Для Даяни»
ЦЕ ВАЖЛИВО!
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!
БУДЬ ЛАСКА, ОБОВ’ЯЗКОВО ПИШІТЬ У КОМЕНТАРЯХ час\дату\суму перерахування – це важливо! Дякуємо за вашу допомогу та небайдужість!
Якщо гроші перераховуються з примітками “кому найбільш потрібно”, “на срочников”, то гроші ідуть у фонд (тобто конкретно тій тварині, у темі якого вы написали, гроші не перераховуються!)
Будь ласка, зберігайте квитанції протягом тижня.