Українці приєднаються до глобального Кліматичного маршу

 

29 листопада кияни вийдуть на вулиці міста, аби разом із активними громадянами по всьому світу продемонструвати своє ставлення до проблеми зміни клімату. Про це повідомляє «Українська правда»

Марш відбудеться напередодні Кліматичної Конференції ООН у Парижі, на якій уряди 198 країн, включаючи Україну, спробують затвердити спільний план дій для порятунку планети.

Кияни зберуться 29 листопада у парку Шевченка та пройдуть маршем до Європейської площі. Подібні акції заплановано і в інших містах України. Наразі про наміри провести марш вже оголосили активісти із Харкова, Херсона, Кривого Рога та інших міст.

Більшість країн-учасниць переговорів вже взяли на себе зобов’язання щодо зменшення кількості викидів парникових газів. Але цього недостатньо. Запобігти страшним наслідкам можна лише за умови підвищення температури не більш ніж на 2 °С.

Для цього потрібен повний перехід до відновлюваної енергетики та ціла низка інших заходів, а саме: збільшення площі зелених зон, утеплення будинків, розвитку громадського транспорту й велосипедної інфраструктури, реформування енергетичного сектору, роздільного збору та переробки сміття, приведення викидів забруднюючих речовин до європейських норм.

Фото: opogode.ua

Залишити відповідь