Українців знову попереджають про шахраїв

У Департаменті кіберполіції попередили про поширення у мережі шахрайської схеми про нібито виплати українцям від польських партнерів.

“Українцям продовжують надходити шахрайські повідомлення про можливі грошові виплати. Важливо бути обачними та перевіряти інформацію на офіційних ресурсах. Зазвичай, зловмисники використовують фішингові сайти або просять заповнити анкети, зокрема, й через гугл-форми. Так, днями в одному з популярних месенджерів поширюється повідомлення про нібито грошові виплати українцям від Польщі”, – йдеться у повідомленні.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Для отримання коштів аферисти пропонують перейти на фішингові сайти, візуально схожі на справжні, де жертва має ввести дані для входу в інтернет-банкінг.

У кіберполіції радять людям для того, щоб не стати жертвами аферистів, не передавати стороннім особам свої особисті дані, не вводити у різноманітних анкетах та на підозрілих сайтах: тризначний номер на звороті банківської картки (CVV/CVC-код); пін-код від картки; логін і пароль для входу в інтернет-банкінг; коди і одноразові паролі від банку та мобільних операторів.

“Важливо бути обачними. Переконайтеся, що інформація про можливі виплати походить від офіційних джерел і розміщена на офіційних ресурсах організацій, від імені яких обіцяють допомогу. Якщо ви стали жертвою аферистів або маєте інформацію про шахрайські схеми, повідомляйте про це на сайті кіберполіції за посиланням”, – йдеться у повідомленні.

фото з відкритих джерел

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!