Укрпошта з початку війни відкрила 10 відділень: останнє – в Марганці

Укрпошта попри війну продовжує розвивати мережу відділень і відкрила вже десяте відділення. 13 травня у Марганці відкрилося після релокації відділення 53408 по вул. Лермонтова, 4.
Тепер у місті працюватиме 5 поштових відділень. Раніше ще два відділення 49025 та 49007 у Дніпрі почали обслуговувати клієнтів за новими адресами.
Незважаючи на війну економіка має працювати і кожен бізнес має робити все від що від нього залежить. Укрпошта не зупиняється у своїх планах розвитку і продовжує оновлювати мережу відділень. З початку війни Укрпошта відкрила вже 10 відділень, зокрема останнє в Марганці. 
Тепер майже 9 тисяч жителів можуть користуватися всіма фінансовими та поштовими послугами компанії: отримати пенсію чи соцдопомогу. Наприклад, за травень на Дніпропетровщині ми вже виплатили 18% пенсій, а за квітень — по 98% пенсій та субсидій і 99% соціальних допомог. Крім того, зараз починається період оплати комунальних послуг, які також жителі можуть сплатити через Укрпошту, а також надіслати перекази, посилки, отримати ліки, продукти чи скористатися іншими послугами. А крім відкриття стаціонарних відділень, ми ще продовжуємо на Дніпропетровщині проєкт пересувних відділень. Тиждень тому пересувні відділення поїхали із Павлограда та Новомосковська до навколишніх сіл. Тож рухаємося вперед, працюємо і разом наближаємо перемогу”, – відзначив генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський під час відкриття відділення у Марганці.
Зараз на Дніпропетровщині працюють працюють 526 відділень: 478 стаціонарних та 48 пересувних. Так, останні почали надавати послуги пересувними бригадами ще із Новомосковська та Павлограда для 50 тисяч жителів 170 сіл. Загалом з початку воєнних дій вже 266 пересувних відділень Укрпошти почали працювати у 9 областях України.
Крім того, з початку війни Укрпошта комп’ютеризувала 79 сільських відділень поштового зв’язку в Черкаській, Хмельницькій, Тернопільській, Рівненській, полтавській, Луганській, Кіровоградській та Івано-Франківській областях. Таким чином 125 тис українців, що проживають в селах де мешкає понад 1200 жителів, отримали доступ до фінансових послуг.