Укрпошта запустила тестову версію сервісу з онлайн-передплати

Відтепер передплатити газети та журнали можна онлайн не виходячи з дому чи офісу у зручний час, а процес замовлення й оплати займає 3-5 хв. Це дозволить збільшити кількість передплати, а  прихильники використання онлайн послуг скористаються новим сервісом.

В тестовій версії сервісу з онлайн-передплати клієнти можуть обрати будь-яке загальнодержавне або іноземне друковане видання, а також електронні видання. Загалом передплатні каталоги налічують понад 3000 індексів газет і журналів (2252 індекси всеукраїнських та 814 – видань зарубіжних країн).

Потрібне видання можна знайти та обрати за назвою, передплатним індексом, тематикою. На сторінці видання розміщена інформація про мову видання, періодичність виходу, мінімальний термін передплати, тощо. Клієнт може розрахуватися за оформлене замовлення платіжною карткою без сплати додаткової комісії.

Для оформлення передплати потрібно:

1. Зайти на головну сторінку сайту  www.ukrposhta.ua в розділ «Передплатити».
2.Обрати потрібне видання за назвою, передплатним індексом чи тематикою.
3.Вказати передплатний період, упродовж якого клієнт бажає отримувати видання.
4.Додати «у кошик» обране видання.
5.Натиснути «оформити замовлення».
6.Обов’язково вказати прізвище, ім’я замовника, поштову адресу, на яку здійснюватиметься доставка видання, телефон та електронну адресу, на яку замовнику прийде повідомлення про підтвердження прийнятого замовлення.

Оновлений сайт Укрпошти став більш зручніший для клієнтів – всі основні послуги та сервіси зосереджені на головній сторінці. Користувачі можуть з легкістю відстежити відправлення, розрахувати його вартість та перейти в особистий кабінет до оформлення. Індекси можна шукати як за адресами, так і адреси по індексу. Інформація про основні характеристики послуг компанії зосереджена на кожній окремій сторінці, що значно спрощує навігацію по сайту.

З усіх питань чи пропозицій щодо роботи сервісу просимо звертатися за електронними адресами: peredplata@ukrposhta.ua чи  телефонувати: (044) 230 08 47,  050 100 27 23.