Унікальний автомобіль Ferrari виставили на аукціон (фото)

Таких родстерів Ferrari Sergio було створено всього шість штук. 605 коней і абсолютна ексклюзивність. Найперший екземпляр готується до аукціону вже 12 травня, повідомляє “Радіо Максимум” .

І шанувальники марки, і справжнього ексклюзиву, напевно, захочуть вшанувати пам’ять Sergio, поклавши всі сили і знайшовши якусь космічну суму грошей, щоб купити цей автомобіль на аукціоні. Унікальний дизайн, натхненний моделями Pininfarina 60-70-х років буквально притягує до себе погляд.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Найголовніше – він базується на Ferrari 458 Spider, зберігаючи, за словами Ferrari, технологічність агрегатів і функціональність кокпіта моделі 458. І ще чудовий момент – у нього двигун від Ferrari 458 Speciale A. А це означає 4,5-літровий атмосферний V8 потужністю 605 к.с., здатний розігнатися до сотні за три секунди. У світі, де правлять, можливо, останнє десятиліття турбовані V8, атмосферний V8 Speciale виступає на стороні сил добра.

І вишенька на торті – пробіг цього Sergio – всього 200 км. Він фактично новий. Про ціну поки ні слова, але варто очікувати чогось космічного. Торгуватися цей лот буде на аукціоні RM Sotheby’s Monaco.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!