????????????????????????????????????

В Апостолівскій об’єднаній громаді відкрили нові дитячі майданчики

В Апостолівській громаді відчувають результати децентралізації: у трьох населених пунктах відкрили новенькі дитячі майданчики. Вони яскраві, комфортні та довгоочікувані. Установили їх за підтримки програми  DOBRE.

«В Україні продовжується процес децентралізації, ініційованої Президентом України Петром Порошенком. Громади сіл, селищ і міст отримують не тільки право на добровільне об’єднання, а й можливості, повноваження, ресурси. Сьогодні в області згуртувалися 57 громад. Зміни, на які чекали люди десятиліттями, нині матеріалізуються в нових дитсадках, модернізованих школах, відремонтованих дорогах, ігрових дитячих майданчиках», – розказав голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

В Апостолівській об’єднаній громаді з’явилися нові дитячі майданчики: два – в Апостоловому, ще два – у селах Широчани й Запорізьке.

«У Широчанах майданчика ніколи не було, діти про нього тільки мріяли. Після об’єднання в громаду мрії стали реальністю. Встановили майданчик на території навчально-виховного комплексу. Допомагали в добрій справі батьки й школярі», – розказав староста села Віталій Засульський.

За словами очільника громади Станіслава Нігая, це довгоочікувана подія. «Майданчики – чудовий приклад, як громада може працювати на спільну ідею. Такі проекти дозволяють людям відчути результати децентралізації. Сьогодні реконструюємо школи, розвиваємо інфраструктуру, створюємо нові підприємства, аби наша молодь не їхала світ за очі, а розбудовувала свою громаду», – наголосив він.

Апостолівська об’єднана громада реалізувала проект у співфінансуванні з Агентством США з міжнародного розвитку USAID за програмою DOBRE.

Програма USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) допомагає громадам поліпшити якість державних послуг, пожвавити місцеву економіку, залучати мешканців до розвитку територій. Реалізується в семи областях – Дніпропетровській, Івано-Франківській, Харківській, Херсонській, Кіровоградській, Миколаївській та Тернопільській.