В Дніпропетровській ОДА держслужбовців навчають тонкощам роботи в Prozorro

Нові можливості роботи в Prozorro, практичні рекомендації та відповіді на запитання – у Дніпропетровській ОДА проводять серію семінарів по Prozorro. Цього разу навчають представників підрозділів облдержадміністрації і комунальних підприємств. Усього заплановано 5 семінарів.

Цього тижня в ОДА проводиться серія з 5 семінарів по Prozorro. На навчання запросили понад 300 представників підрозділів облдержадміністрації та комунальних підприємств. Про тонкощі роботи і нововведення в системі розповідає Денис Селін – заступник голови громадської організації «Громадський контроль». Її представники допомагають впроваджувати Prozorro на Дніпропетровщині.
Практичні поради, єдині правила роботи в системі, розширені можливості – програма семінарів дуже насичена. Отримані знання допоможуть працювати ефективно та без помилок.
«Держзакупівлі через систему Prozorro відкривають нові горизонти для розвитку бізнесу, дозволяють заощаджувати державі, ліквідують корупцію. Дніпропетровська область має найвищі показники за ефективністю проведення закупівель через електронну систему. Ми постійно підвищуємо якість роботи, навчаємо не тільки підприємців, а й держслужбовців», — зазначає голова ОДА Валентин Резніченко.
На сьогодні в області в системі Prozorro зареєстровано близько 13 тисяч лотів на 417 млн. гривень. Планова економія — понад 45 млн. гривень.
З 1 квітня усі центральні держоргани країни будуть працювати з Prozorro. Структурні підрозділи та підпорядковані комунальні підприємства Дніпропетровської ОДА вже мають досвід роботи у новому форматі. За розпорядженням очільника регіону Валентина Резніченка, Дніпропетровська ОДА перейшли на цю систему ще в серпні 2015 року.
Prozorro – це система електронних торгів. Через неї укладають угоди до 200 тис. гривень на товари й послуги і до 1,5 млн. гривень – на роботи. З 1 серпня 2016 року в системі можна буде проводити публічні закупівлі без обмежень. Це передбачено Законом «Про публічні закупівлі». Торги відбуваються в режимі он-лайн. Кожен може зайти на сайт http://bi.prozorro.org/ і подивитися, яка установа та за якою ціною планує придбати або вже придбала товари чи послуги.

Добавить комментарий