В історичному музеї Дніпра вперше провели «Ніч музеїв» онлайн

У Дніпропетровському історичному музеї імені Яворницького в ніч з 18 на 19 травня провели онлайн-екскурсію «Ніч музеїв». Цього року через карантин захід вперше проходив онлайн, трансляцію вели у фейсбуці. Повідомляє suspilne.media.

Організатори кажуть: підготовку розділили на дві частини. Відеоперформанси записали заздалегідь, а екскурсію провели в прямому ефірі.

Показати всі епохи та експонати, які є в музеї, не вистачило б часу, однак до програми, яка тривала понад чотири години, відібрали багато цікавого, каже заступниця директора історичного музею Валерія Лавренко.

«У нас нові розроблені екскурсії, наприклад, як хто одомашнив людину, про історію алкогольних напоїв тощо. У нас буде перформанс біля багаття за участю «скіфів», нова екскурсія з історії музики», – анонсувала музейниця.

Валерія Лавренко розповідає: готуватися до акції було важко, бо ніхто зі співробітників музею до цього не мав досвіду проведення онлайн-екскурсій. «По-перше, ми ж не є професійними телевізійниками, музей не є регулярним каналом мовлення, але, тим не менше, нам вдалося відносно якісний ефір зробити, завдяки нашій віддаленій студії трансляції, яка по суті знаходиться на кухні у одного зі співробітників, і це, напевно успіх», – сказала вона.