В міжміських маршрутках Дніпропетровщини з’явився Wi-Fi

Маршрутки, які курсують між Дніпропетровськом та Синельниковим  обладнали інтернетом. Wi-Fi безкоштовний та на ціну проїзду не впливає. Дніпропетровська ОДА збирається й далі осучаснювати транспортні послуги. На черзі – безпровідний  інтернет ще на одному маршруті області. Про це повідомив голова облдержадміністрації Валентин Резніченко.
Обладнання встановили на всіх семи машинах маршруту, спеціалісти вже налаштували безперебійний сигнал. Щодня безкоштовним інтернетом користуватиметься до шести сотень пасажирів маршруту.
«Дніпропетровщина крокує в ногу з часом. Ми впроваджуємо сучасні технології в повсякденному житті. Електронні держзакупівлі та адмінпослуги, мобільний додаток до гарячої лінії. Ці проекти вже роблять життя мешканців області зручнішим, — сказав Валентин Резніченко. – Тепер взялися за осучаснення транспорту — у міжміських маршрутках підключаємо Wi–Fi».
За словами голови ОДА, в найближчих планах —  під’єднати до безпровідної мережі машини, які курсують між Дніпропетровськом та Павлоградом. Wi-Fi  збираються підключити на більш ніж десяти маршрутках.

Добавить комментарий