В обласній Спілці журналістів навчали студентів планувати свій час

У прес-центрі Дніпропетровської обласної організації НСЖУ майбутніх журналістів навчали азам тайм-менеджменту.

Навіщо журналістам планувати свій час? Як вирізняти справи за принципом терміново/важливо? Як мотивувати себе жити за планом і навіщо це робити?

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

«Війна в Україні вкотре продемонструвала, наскільки важливою є наше слово, наша професія та наша майстерність. Завдяки журналістам, фотокореспондентам, операторам та іншим представникам ЗМІ українське суспільство та світова спільнота дізнаються всю правду про бойові дії, про волонтерів, героїчні подвиги воїнів та багато іншого.

Ми з усією відповідальністю документуємо історію, — зазначив голова Правління ДОО НСЖУ Олексій Ковальчук. — Але водночас Національна спілка журналістів України дивиться у майбутнє і долучається до виховання молодого покоління журналістів. Дніпровський Центр журналістської солідарності НСЖУ знову відчинив свої двері для колег, які не так давно розпочали свій шлях у професії. Успіхів вам на шляху до нових знань».

Тренерка Наталія Руссу понад 40 років працює у журналістиці. За цей час вона освоїла різні напрями професії. І з огляду на величезний досвід наша колежанка зробила головний висновок: досягати результату у будь-якій сфері допоможе грамотне планування часу.

Наталія Руссу

«Словосполучення «тайм-менеджемент» прийшло з бізнесу, а у бізнесі звикли працювати на результат. Останнім часом це поняття почало охоплювати всі сфери. Вдвічі приємніше, що саме студенти долучаються до засвоєння теми тайм-менеджменту і розуміють її важливість. З власного досвіду знаю, як важливо цінувати час. Особисто я значну кількість завдань не встигала б виконувати, якби не планування.

Тому сьогодні я допоможу вам розібратися з такими питаннями: як вирізняти справи за принципом терміново/важливо? Як мотивувати себе жити за планом і навіщо це робити? Коли знайдемо на це відповіді – станемо на шлях раціонального використання часу», — розпочала знайомство з аудиторією Наталія Руссу.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!