В області вартові доріг нагадують школярам Правила дорожнього руху

Правоохоронці продовжують проводити профілактичні заходи для дітей. Про це повідомляє відділ профілактичної роботи УДАІ в області. Днями інспектори ДАІ Криворіжжя разом з переможцями обласних змагань ЮІР, командою “Non – Stop” із Кривого Рогу відвідали навчальні заклади Центрально-міського району міста, аби ще раз нагадати школярам про Правила дорожнього руху.
Вартові доріг разом з юними помічниками ДАІ нагадали, як безпечно поводитися на вулиці, розповіли для чого служить світловідбиваючий елемент та яким чином повинен кріпитися “флікер”, аби водій міг помітити пішохода в темну пору доби. Правоохоронці постаралися зробити все, щоб діти отримали не тільки веселі спогади, але й розширили та закріпили свої знання.
В свою чергу команда ЮІР криворізької ЗШ № 85 підготувала театралізовану виставу “Правила дорожні – знати має кожен!” в якій пропагували правила культурної поведінки на дорогах. Діти були у захваті і від спілкування з правоохоронцями і від тематичної вистави. Вони пообіцяли працівникам ДАІ гарно навчатися, дотримуватися законів дорожньої абетки.
Інспектори ДАІ також поспілкувалися з учителями, провели профілактичні бесіди щодо обов’язкового дотримання Правил дорожнього руху, адже саме на дорослих рівняються наші діти.

Залишити відповідь