В одній зі шкіл Дніпропетровщини облаштують зимовий сад (Фото)

У центрі Слобожанського для учнів школи №2 «з нуля» зводять два нових корпуси. Там буде їдальня, спортивна та актова зали, навчальні класи, бібліотека та навіть зимовий сад. Про це повідомляють у прес-службі ДніпроОДА.

Просторі кабінети, велика спортивна зала та власна їдальня – заповітна мрія дітей та вчителів Слобожанської школи №2. Понад 20 років учні молодших класів займаються у колишній будівлі дитячого садка. Але класи — затісні, місця для їдальні взагалі немає, а проводити уроки фізкультури та відзначати свята доводиться у невеличкому приміщенні.

«Раніше у будь-яку погоду – і в дощ, і в сніг – були змушені водити дітей у їдальню через дорогу, до старшої школи. Для занять спортом теж не було належних умов. Розширення школи – це наша давня мрія. І нарешті вона здійсниться», — сказала вчитель початкових класів Катерина Гілюк.

В одному з корпусів обладнають навчальні класи, лінгафонний кабінет, їдальню та кухню. А ще там буде зимовий сад. Підрядники вже звели стіни та встановили вікна, нині прокладають комунікації та працюють над фасадом. Спортивна та актова зали, бібліотека з великим книгосховищем розмістяться у другій новобудові. Каркас — готовий, нині у розпалі внутрішні роботи.

У Слобожанській початковій школі №2 – понад 730 учнів.