В одному з музеїв Дніпропетровщини відкрилася провокаційна фотовиставка (Фото)

У Музеї історії міста Кам’янське відкрилася фотовиставка «Рани» американського фотографа українського походження Йосипа Сивенького.

Йосип Сивенький

Над цим документальним проектом фотограф працює з 2014 року. Проект «Рани» (www.rany.com.ua) має на меті показати українських солдатів, часто зовсім молодих, яких було тяжко поранено і покалічено. Є такі, що перенесли подвійну, потрійну ампутацію або навіть залишилися зовсім без рук та ніг. За оцінками ООН, понад 9000 цивільних осіб і військовослужбовців загинули в Україні з початку конфлікту і приблизно 21000 були поранені. Число загиблих українських військовослужбовців перевищує 2300 осіб. Мета даного проекту – створити краще розуміння людського виміру цієї статистики і показати страждання тих, хто захищає незалежність України, демократичні та європейські цінності, проінформувати українців про масштабне завдання реінтеграції поранених солдатів та активістів у нормальне життя, привернути увагу до їх проблем.

Йосип Сивенький

Виставка діятиме у Кам’янському до 17 березня, повідомляють у прес-службі музею.

Йосип Сивенький (нар. 1978) – американський фотограф українського походження, який спеціалізується на репортажній, портретній та новинній фотографії. Йосип працював для ЗМІ як фотокореспондент у країнах Східної Європи і Центральної Азії, в Африці, на Близькому Сході та в Північній Америці. Його роботи були представлені у численних галереях та музеях Швейцарії, Франції, Німеччини, США.