В оперному Дніпра — балет-трилер

Нове бачення балету «Carmen» пропонує дніпровським театралам балетмейстер-постановник академічного театру опери та балету в Дніпрі Дмитро Омельченко. Глядачам слід приготуватися до справжнього виру пристрас­тей, унікальної пластики та динамічного сюжету.

Балет-трилер «Carmen&Jose», прем’єра якого відбудеться 25 та 27 листопада, 3 грудня, стане справжньою несподіванкою для глядачів. Вони побачать динамічний сюжет, нову Кармен та інше переосмислення образу Jose, який стане ближчим до глядача (виконавець ролі розкриє особисті переживання героя, чого не було в класичній «Кармен»), — обіцяє талановитий Дмитро Омельченко. Це він вигадав нове емоційне лібрето за мотивами новели П. Меріме «Кармен». Романтичні та містичні образи, красиві юні танцюристи, вир почуттів та чудова музика Ж. Бізе й сучасних композиторів Р. Щедріна, А. П’яццоллі, Е. Віла-Лобоса не можуть не вразити. Привертає увагу й казкова сценографія Вікторії Алхімової-Котової, що додає ефекту дива.

Дмитро Омельченко — вже відомий нашим глядачам постановник, його роботи користуються популярністю, захоплюють та дивують. Серед них балети: «Корсар», «Закулісся», «Дегаже». Постановник особисто виконає роль Jose (у другій групі танцює Олексій Чорич).

25 листопада роль Кармен виконає заслужена акторка України Олена Печенюк, 27 листопада танцюватиме Катерина Шмигельська.

У балеті заспівають і артисти опери. Тож, нова постановка буде чудовим подарунком усім шанувальникам театрального мистецтва!

АНФІСА БУКРЕЄВА, ФОТО АВТОРА

Добавить комментарий