В режимі онлайн: 12 квітня на Дніпропетровщині розпочнеться конкурс перевізників

12 квітня в прямому ефірі відбудеться перший етап конкурсу перевізників на 10 міжміських та приміських маршрутів. Представники обласної комісії відкриють конверт з документами від претендентів. За подією можна спостерігати онлайн на сайті ОДА та в YouTube.

«Ми хочемо щоб конкурс пройшов чесно та прозоро. Для цього усі етапи транслюємо в прямому ефірі. Цей підхід – один з інструментів протидії корупції. Такий досвід новий не тільки для області, а й для всієї України», — зазначив очільник області Валентин Резніченко.
За результатами конкурсу оберуть перевізників на 10 міжміських та приміських маршрутів. Взяти участь у змаганні можуть усі бажаючі автопідприємства. Документи приймаються до 17:00 11 квітня.
Дізнатись, які перевізники поміряються силою за місце на дорогах, можна вже 12 квітня. У цей день відкриють конверт з документами претендентів. Пряма трансляція відбудеться на сайті ОДА та в YouTube.
Далі документи перевірить конкурсна комісія. У її складі представники облдержадміністрації та громадських організацій. Отримані від перевізників папери направлять й до податкової, поліції, сервісного центру МВС. Це допоможе оцінити достовірність наданої інформації. Конкурсна комісія також відвідає автопідприємства-учасники, огляне транспорт, поспілкується з водіями. Результати перевірок врахують під час визначення переможців конкурсу.
Гарантія безпеки та комфорту пасажирів, використання справної техніки, професійні водії – основні вимоги до учасників змагання.
Другий етап конкурсу перевізників – 5 травня. На ньому комісія має визначити його переможців.

Добавить комментарий