В Україні підвищить абонплату за проводове радіо

З 1 травня 2018 року ПАТ «Укртелеком» збільшує абонентську плату на послуги проводового радіомовлення на 30% — до 26 грн/місяць з ПДВ. Про це йдеться в офіційному повідомленні ПАТ «Укртелеком», опублікованому в газеті «Урядовий кур’єр». Пише «Укрінформ».

«Для фізичних осіб з 01.05.2018 абонентна плата за користування основною радіоточкою та абонентна плата за користування основною радіоточкою відомчого радіотрансляційного вузла проводового радіомовлення складатиме 26,00 грн з ПДВ«, — йдеться у повідомленні.

Згідно з інформацією на сайті ПАТ «Укртелеком», з 1 червня 2016 року абонплата для населення за відповідну послугу складала 20 грн/місяць (з ПДВ).

Як зазначають у компанії, через відсутність попиту на деякі послуги проводового радіомовлення, зокрема на послуги ремонту та технічного обслуговування приймачів ефірного радіомовлення, забезпечення синхронного перекладу, звукопідсилення (озвучення в приміщенні та на відкритому просторі) за заявою споживача з 1 серпня 2018 року припиняється їх надання.