В Україні з’явиться енциклопедія «Ukraine. The Best»

Випуск «Ukraine. The Best» запланований на осінь цього року. Енциклопедія буде презентована в формі друкованого видання та онлайн-версії. Автором її ідеї і видавцем є керівник проекту Cultprostir, колекціонер Юрій Комельков, пише socportal.info.

Над створенням матеріалів для енциклопедії більше року працювали журналісти інтернет-платформи Cultprostir.ua та запрошені відомі оглядачі, критики, літератори — Катерина Бабкіна, Сергій Васильєв, Дмитро Десятерик, Олег Вергеліс  та інші.

«Дизайн енциклопедії включає в себе унікальний стиль — це азбука, що створена на основі  елементів робіт всесвітньо відомих українських авангардистів», — каже Юрій Комельков.

Героями енциклопедії стали нині живі та активні культурні герої України — музиканти, художники, фотографи, актори, режисери, письменники. Імена більшості з них знайомі мільйонам українців, деякі стануть відкриттям для широкої аудиторії.

Презентація «Ukraine. The Best» відбудеться в рамках церемонії закриття виставки Анатолія Криволапа — одного з героїв проекту. Цей художник, а також музикант Дмитро Шуров, лідер проекту Pianoбой, і хореограф Раду Поклітару стали співавторами унікального мультимедійного перформансу, який поєднує в собі елементи танцю, музики і процес створення картини, відображений на відео. Прем’єра перформансу відбудеться в рамках презентації 19 травня.

«Основною ідеєю перформансу було створити творчий симбіоз художника, музиканта і хореографа. Нам досить швидко вдалося знайти ідеальну команду для реалізації цієї ідеї. Криволап, Шуров та Поклітару — провідні в своїх сферах мистецтва в Україні, це справжня еліта країни. Кожен з них самодостатній і унікальний, а разом вони — особлива сила», — каже Юрій Комельков.

 

Добавить комментарий