Валентин Резніченко – перший у рейтингу керівників регіонів України

 

У рейтингу керівників обласних державних адміністрацій перше місце посів голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко. Про це оголосили на розширеному засіданні Кабміну, підвівши підсумки моніторингу соціально-економічного розвитку регіонів.

Зміна моделі управління ОДА, волонтери в держструктурах, Центр інновацій та реформ, з десяток нових електронних проектів, перші в Україні об’єднані громади і перший затверджений в країні бюджет на 2016 рік. Це лише неповний список досягнень Дніпропетровщини, якими поділився Валентин Резніченко на розширеному засіданні Кабміну.
«Ми знайшли свою формулу ефективності. Основний принцип нашої роботи: є завдання, знаходимо рішення. Сьогодні ми маємо величезний досвід в реалізації різних проектів і готові ділитися ним з усією країною», – сказав Валентин Резніченко.
У кадровій політиці Валентин Резніченко зробив ставку не на кількість, а на якість. Понад 650 чиновників ОДА та РДА скорочені, усунені дублюючі функції та неефективні співробітники. До проектного менеджменту залучені громадські активісти. З 12 радників губернатора, 9 – волонтери.
На Дніпропетровщині створено центр інновацій та реформ – iDnipro. У 2015 році Центр разом з волонтерами реалізував більше 20 інноваційних проектів. На платформі iGov в електронний вигляд переведено 155 адмінпослуг. Більше 250 структур при ОДА перейшли на ProZorro. Разом з волонтерами реалізуються проекти з контролю роботи транспорту, будівництва і ремонту доріг. Серед інновацій також електронні підписи, екологічний онлайн-моніторинг, платформа е-контакт, мобільний додаток до губернаторської «гарячої лінії» та ін.
Дніпропетровщина в цьому році перевиконала плановий бюджету більш ніж на 2 млрд. грн. Це результат бюджетної децентралізації, яку проводить Президент України Петро Порошенко. За словами керівника області, додаткові кошти дозволили цьогоріч в 5 разів збільшити витрати на соціальну сферу, в 4 рази – на ремонт доріг і в 1,5 рази – на реконструкцію житлово-комунального господарства.
Додаткові кошти – це відремонтовані школи, лікарні, дороги, ліфти і дахи, нові дитячі садочки та центри розвитку. Цьогоріч розпочато реконструкцію 169 інфраструктурних об’єктів.
Темпи зростання доходів промислового виробництва перевищують всеукраїнські вдвічі. Область утримує 1-е місце з реалізації промпродукції – близько 172 млрд. грн. І перше місце з експорту – майже 4 млрд. дол. Введено режим максимального сприяння бізнесу. При ОДА відкриті Інвестиційний центр, Центр грантрайтингу. Загальний обсяг іноземних інвестицій в регіон на сьогодні – більше 7 млрд. дол.
«Уряд прийняв рішення про присвоєння рейтингу соціально-економічного розвитку регіонів, щоб було зрозуміло, хто якісно і ефективно працює в тій чи іншій області, а хто просто так демонструє свою присутність в кріслі голови місцевої адміністрації», – зазначив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк .
У рейтингу керівників обласних державних адміністрацій перше місце зайняв голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко. Його нагородили почесною грамотою Кабінету Міністрів України.

Залишити відповідь