Вартість проживання у модульних містечках для переселенців рости не буде, — Валентин Резниченко

 
У 5 модульних містечках області живуть майже 1,5 тисячі переселенців. Щомісяця кожен платить по 150 гривень. Незважаючи на зростання комунальних тарифів, вартість проживання для них залишиться незмінною і в наступному році, повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

«Ми розуміємо, що почати життя з нуля — не просто. Незнайоме місто, пошуки нової роботи, психологічний дискомфорт. Для адаптації потрібен час. Саме тому йдемо назустріч нашим сусідам — ​​переселенцям зі сходу. Спочатку знизили вартість проживання у модульних містечках у п’ять разів — з майже 700 до 150 гривень. І тепер, незважаючи на зростання комунальних тарифів, ціна не зміниться. Різницю беруть на себе місцеві бюджети», — зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

У Дніпродзержинській міськраді розповідають: вартість проживання в модульному містечку в 2016-му не зміниться. Частину витрат — приблизно 700 гривень на місяць за одну людину — бере на себе місцевий бюджет.

Більш усього переселенців живуть в модульному містечку Дніпродзержинська — 451, у Павлограді — 363, у Дніпропетровську — 300, у Кривому Розі — 212, у Нікополі — 144.

Всього на Дніпропетровщині проживає близько 80 тисяч переселенців.

Добавить комментарий