Васильківська школа чекала на реконструкцію майже 40 років (Фото)

Яскравий енергозберігаючий фасад, комфортні кімнати, сучасне приладдя та нові меблі. На Дніпропетровщині реконструюють Васильківську опорну школу. Таке масштабне оновлення навчального закладу – вперше в його історії. Про це повідомляють у прес-службі ДніпроОДА.

Будівлю Васильківської школи №1 імені Михайла Коцюбинського звели у 1980 році. 2016-го заклад став опорним – тепер там навчаються діти з п’яти населених пунктів.

«У нашій школі працюють висококваліфіковані педагоги, учні здобувають якісну освіту. Нині ми беремо участь у всеукраїнському експерименті із впровадження stem-освіти», – зазначила директор Васильківської опорної школи №1 Людмила Фалько.

Для того, аби й надалі розвиватися та відповідати потребам часу, навчальний заклад потребував оновлення. На реконструкцію чекали майже 40 років.

Підрядники вже замінили дах, вікна та двері. Нині – утеплюють та фарбують фасад. Він – енергоефективний та яскравий. Пізніше замінять всі комунікації та стануть до внутрішніх робіт. Всередині будівля стане модерною та затишною. Класи обладнають необхідним приладдям, а ще – зручними пуфами та настільними іграми.

У Васильківській опорній школі №1 навчається майже 550 дітей.