Вечір класики від німецького гурту пройде у Дніпрі

Втомилися від засилля естрадних пісень і вважаєте себе поціновувачами справжньої музики? Тоді вам на концерт класичної музики від відомого німецького гурту «Тріо Оберон». Він пройде у дніпровській філармонії. У програмі – твори Бетховена, Брея, Мендельсона, Гайдна. Про це повідомили в управлінні культури, національностей та релігій облдержадміністрації.

Скрипалька Ханья Земмлер, віолончелістка Антоанета Емануілова і піаніст Йонатан Анер – це відоме тріо з Німеччини. Вони виступають десять років і вже отримали визнання серед критиків і меломанів Німеччини, Італії, Болгарії, Ізраїлю, Індії та Єгипту. Тріо майстерно виконує не тільки класичний репертуар, а й твори сучасних композиторів.

Оригінальні музичні прийоми, справжня чаруюча музика та справжні віртуози музичних інструментів – все це чекає на відвідувачів концерту.

Насолодитися творами молодого та успішного колективу з Німеччини можна 26 вересня у дніпровській філармонії. Її адреса: вул. Воскресенська, 6. Телефони для довідок: (056) 372 96 20, (056) 372 96 40.

Добавить комментарий