Вечірній душ чи ранковий: вчені розповіли, що краще

Суперечки про те, що корисніше — душ вранці або ввечері, одвічні, як і протистояння «сов» і «жайворонків». Однак фахівці змогли поставити крапку в дебатах, коли ж краще приймати водні процедури. Пише zdorovia.com.ua.

Деякі насамперед приймають душ з ранку, щоб свіжим приступити до нового дня, інші люблять вечірній душ, щоб змити втому перед сном. Так в чому ж переваги?

Ранковий душ

Ранковий душ корисніше, якщо тобі потрібно швидко включитися в роботу, придумувати нові рішення — як організаційні, так і творчі. Він забезпечує бадьорість тілу і стан альфа-ритмів головного мозку, які відповідають за умиротворення і творчість (як після медитації).

Якщо тобі потрібно побути Ейнштейном — ранковий душ — те, що треба! Крім того, ранковий душ корисний власницям жирної шкіри, щоб добре виглядати протягом дня.

Вечірній душ
Але, якщо тобі складно ввечері заснути, вечірній душ — вірне рішення. Душ може допомогти регулювати температуру тіла — індикатор засипання.

Швидке охолодження після того, як виходиш з теплого душу або ванни, — це хороший спосіб обдурити твоє тіло, думаючи, що пора лягати.

За словами дерматологів, вечірній душ важливий, щоб очистити шкіру від бруду і жиру, які накопичуються протягом усього дня. Тепер ти, знаючи переваги кожного, зможеш вибирати час водних процедур, в залежності від настрою і потреб.

Добавить комментарий