Великий бізнес Дніпропетровщини сплатив мільярди гривень податків

За 8 місяців поточного року Державний бюджет отримав понад  20,2 мільярда гривень від великих платників податків, які обслуговуються у Дніпропетровському управлінні. Це майже на 7,6 мільярдів гривень або на 60,2 відсотків більше, ніж  заплатили за аналогічний період минулого року.

Серед основних бюджетоформуючих податків найбільше було сплачено податку на прибуток. Так, з початку року в бюджет надійшло понад 10,7 мільярда гривень цього податку. Для порівняння, ще рік тому за 8 місяців було сплачено на 4,3 мільярда гривень менше, ніж сьогодні.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Окрім податку на прибуток Державний бюджет отримав від  великого бізнесу понад  7,7 мільярда гривень ПДВ (на 3,2 мільярда гривень або на 70,2 відсотків більше аналогічного періоду минулого року) та 492,5 мільйонів гривень – акцизного податку.

Взагалі ж Зведений бюджет отримав від підприємств, які супроводжуються Дніпропетровським управлінням Офісу понад 23,0 мільярдів гривень податків. Найбільшими платниками податків вже традиційно стали підприємства групи ДТЕК, групи Метінвест, групи АТБ- Маркет та ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!