Ветерани та родини захисників можуть отримати гранти

Учасники бойових дій, люди з інвалідністю внаслідок війни та їхні родини можуть отримати до 1 млн грн на створення або розвиток власної справи. Грант – за програмою «єРобота». Про це повідомили в Дніпропетровській обласній військовій адміністрації.

«Урядова програма «єРобота» розширилася. Запустили нові грантові програми для ветеранів та їхніх родин. Вони можуть отримати від 250 тис грн до 1 млн грн на започаткування або розвиток бізнесу. Основна вимога – створення нових робочих місць», – зазначила начальниця відділу департаменту економічного розвитку Дніпропетровської ОВА Алла Кефель.

Є три грантові програми. Перша – для ветеранів. Вони можуть отримати 250 тис грн, якщо працевлаштують одну людину.

Друга програма – для чоловіків або дружин захисників. Держава виділить 500 тис грн на розвиток сімейного бізнесу, якщо він передбачає створення двох робочих місць.

1 млн грн – для учасників бойових дій, що зареєстровані як ФОП. Вимога –працевлаштувати чотири людини.

Щоб долучитися, слід подати заявку через портал «Дія» та презентувати бізнес-план. Взяти участь запрошують досвідчених підприємців та новачків. Деталі – на сайті.

За грантові кошти можна придбати обладнання, сировину, матеріали. Витратити їх на оренду приміщення чи транспорту, оплату послуг маркетингу та реклами.

Учасники програми можуть безкоштовно пройти навчання з основ підприємництва та отримати консультації у регіональних центрах зайнятості.