Від безсоння врятують інгаляції з календули 

У селах у цю пору люди виготовляють матраци i подушки iз сiна I, до речi, чинять дуже мудро. Бо, кажуть спецiалiсти, у такий спосiб неабияк оздоровлюються. Пише “Добрий лікар”.

– У давнину люди вiдпочивали на сiнi у клунях i таким чином оздоровлювалися. А тепер таке вже не практикують. Частiше лiкарськi трави кладуть у ллянi подушки, на яких i сплять зазвичай для профiлактики безсоння, розповiдає Iванна Тесак, фiтотерапевт iз багатолiтнiм стажем.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Для лiкування неврозiв чи неврастенiї у наволочки кладуть сухi шишки хмелю, траву мелiси, котячої м’яти, собачої кропиви. Проте для вiдповiдного ефекту слiд ще й пити трав’янi чаї з перелiчених лiкарських рослин.
Деякi батьки кладуть дiтям пiд голову подушку iз заспокiйливими травами. Та з цим треба бути дуже обережними. Бо в маленької дитини можуть загострюватися алергiчнi реакцiї на компоненти, якi є у трав’яних подушках.

Трави, багатi на ефiрнi олiї, мають дуже рiзкий запах. Тож людям, що мають хронiчнi хвороби дихальних шляхiв, не рекомендують спати на подушках iз сiном. Бо замiсть лiкувального ефекту може розвинутися загострення хвороб.

Дорослим для заспокоєння нервової системи також можна робити iнгаляцiї спиртовою настоянкою валерiани (проте слiд зважати на те, щоб у такiй настоянцi не виявилося ще й конвалiї). За пiвгодини до сну слiд вiдкоркувати пляшечку з настоянкою, прикласти її отвором спершу до однiєї нiздрi та вдихнути два-три рази, а потiм те ж зробити другою нiздрею. Такi процедури потрiбно робити щовечора упродовж трьох мiсяцiв.

До слова, пiсля лiкування у людей зi свiтлим волоссям воно стає темнiшим. Допомагають цi iнгаляцiї й хворим на стенокардiю – у груднiй клiтцi рiдше бувають больовi вiдчуття.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!