Відбулася перша сесія Дніпропетровської обласної ради VII скликання

Головою Дніпропетровської обласної ради VII скликання обрано Гліба Пригунова. За його кандидатуру 16 грудня проголосувало 68 депутатів обласної ради шляхом таємного голосування на першій сесії VII скликання.

«Сьогоднішня сесія – це перемога демократичних сил та перезавантаження влади. Обласна рада VII скликання вже інша, адже іншим стало суспільство. Дніпропетровщина також підтвердила, що у пріоритеті є демократичні партії і цінності. Перед нами стоять наступні завдання: ми маємо стати зрозумілими для людей, усі рішення, які будемо приймати з депутатами у єдності повинні проходити громадську експертизу, прийматись відкрито. Також, це боротьба з корупцією та запровадження відкритих інтернет-систем для здійснення бюджетних закупівель, що дозволить економити бюджетні кошти. Це увага до людей, що постраждали у ході бойових дій на сході України: переселенці, поранені, демобілізовані. Ми запрошуємо до співпраці громадські організації, недержавні та іноземні, аби реалізувати існуючі напрацювання. Впевнений, що ми зможемо втілити усі ініціативи, які будуть до нас надходити», – зазначив Гліб Пригунов.

Також, на сесії обрали першого заступника голови облради. Ним став Святослав Олійник.

«Все пройшло досить швидко та продуктивно. Основні питання вирішили за один день. Я впевнений, що більшість депутатів налаштовані на конструктив. Політична частина сьогодні закінчилась і починається основна робота, яка потребує консолідованої участі не тільки політичних партій, а й представників усіх громад нашої області. Робота облради та адміністрації повинна буди розподілена пропорційно, де потрібно увага обласної влади. Ми закликаємо усіх депутатів працювати у цьому напрямку», – зазначив Святослав Олійник.

Ще одним заступником обрано Мгера Куюмчяна. Також депутати затвердили керівництво комісій і їх повний склад.

Наостанок депутати підтримали звернення фракції «Самопоміч» з вимогою до Верховної Ради та Президента забезпечити призначення повторних виборів Криворізького міського голови.

Добавить комментарий