За останні 4 роки дніпропетровці скоротили споживання води у понад 2 рази

Жителі Дніпропетровська економлять. Аби знизити обсяги споживаної води, все більше містян встановлюють собі водоміри. З 1 січня 2016 проводити повірку пристроїв можна буде на дому. Про це в ході прес-конференції повідомив в.о. заступника міського голови Михайло Лисенко.

«Велика кількість людей встановили собі водоміри. Люди почали рахувати кожну копійку. І тепер є реальна економія», – повідомив Лисенко.

З нового року всі власники водомірів зможуть проводити повірку лічильника на дому. Щоб полегшити процес впровадження нової послуги, до організації процедури долучатимуть керівників ЖЕКів, Жилсервісів та ОСББ.

Інформувати дніпропетровців про те, що прийшов час проводити повірку будуть також і через абонентський відділ міськводоканалу.

«Не буде такого, що в якийсь невизначений час незрозуміло хто стукатиме у двері. Цей механізм ми відпрацюємо, щоб всі були задоволені», – сказав Михайло Лисенко.

Він також підкреслив, що найближчим часом з керівництвом міськводоканалу будуть проведені переговори. Темою обговорень стануть численні нарікання людей на якість обслуговування.

Добавить комментарий