Відома нікопольчанка розповіла про конкурентів та секрети успіху

Нікопольчанка Олександ­ра Журба — учасниця кавер-групи «Freedom-jazz». Дівчата посіли друге місце на національному відборі «Євробачення». Про секрети успіху, конкурентів та найближчі проекти Олександра Журба розповіла в ексклюзивному інтерв’ю «Вістям».

Про успіх

— Олександро, розкажіть про свій шлях до перемог.

— Шлях до звершень починається тоді, коли людина з’являється на світ. Великий успіх — це багато маленьких досягнень, зроблених на кожному власному кроці кропіткою роботою, починаючи з дитинства. Цей шлях — тернистий і нерівний. На ньому можуть бути як поле з квіточок, так і каламутне болото. Для мене успіх — це зростання, рух уперед і перемога над собою.

— Ви — автор пісні «Cupidon», яку «Freedom-jazz» виконала на Нацвідборі.  Що надихає до написання пісень?

— Надихають люди, подорожі, любов… Музою до написання пісні «CUPIDON» стала наша центральна харизма Анастасія. Коли ми дізналися, що вона чекає малюка, в моїй голові одразу з’явився образ Купідончика. Історія композиції — про вічне, про те, що зачіпає кожного, — про кохання.  І коли закохані поринають у любовні ігри та пестощі — він безмірно радіє і приносить їм подарунки (посміхається).  Аранжування я робила водночас із написанням тексту, в нашому музичному настрої — джаз-кабаре. Світлана Майгер — бас-гітаристка, брала участь у створенні музики, перші демо-версії виконували в домашніх студійних умовах. Після затвердження пісні Оленою Коляденко (продюсер групи. — Прим. авт.) та музичним продюсером національного відбору на Євробачення-2019 Русланом Квінтою — ми продовжили роботу уже на студії ISTOK із Алексом Крамером.

Про таємниці

— Як ставитесь до конкурентів і взагалі, чи боїтеся конкуренції?

— Конкурентів сприймаю як колег, адже всі ми робимо одну справу — даруємо свою музику та творчість українському слухачеві, розвиваємо вітчизняний  шоу-бізнес.

— Наскільки жорстокий світ шоу-бізнесу?

— Зовсім не такий, яким його показують на телебаченні. Завдання артиста — це розважати. Робити так, щоб у глядача виникала позитивна емоція, відволікати від проблем, важких думок, дарувати гарний настрій. І професійний артист не має права показувати людям, що в нього є свої проблеми чи немає настрою, чи щось болить… Іноді хочеться ридати, а треба посміхатись. Це важка робота. Та є інший бік медалі. На сцені все забувається, зникають хвороби, втома. Принаймні зі мною це відбувається стовідсотково.

— Чи виникало коли-небудь бажання залишити музичну кар’єру ?

— Було. Але то лише на емоціях.

— Які найближчі проекти?

— У березні розпочнеться серія наших джаз-кабаре шоу «ДУ-ДУ-ДУ». Найближчим часом сяду за написання нової пісні, та, відкрию таємничку, що вже зовсім скоро плануються зйомки кліпа.

— Чи братимете участь у національному відборі Євробачення наступного року?

— Можливо. Але зараз стільки планів, що хочеться все встигнути.

— Даєте концерти у рідному Нікополі?

— Залюбки будемо чекати запрошення!

— Чи підтримують фанати з Нікополя?

— Я обожнюю Нікополь! Нікопольці такі дружні. І підтримка, яку я отримала від земляків, принесла мені велику радість. Дуже вдячна усім за дружність.

Анастасія Щербаченко,

фото з архіву Олександри Журби