Відомі художники у Дніпрі спробували свої сили в емалі (Фото)

Майстерня художньоі емалі у творчій окупації. Окупував її «київський десант». Митці київської художньої школи під час свого перебування у Дніпрі встигли попрацювати у музейній майстерні та створити власні мистецькі твори, повідомляють у прес-службі музею.

відомі художники

Матвій Вайсберг, Олексій Малих, Леоніт Бернат, Олександр Левич, Валерій Шкарупа, Олексій Владіміров – художники широкої палітри, майстри, професіонали, отже техніка художньої емалі з пантелику їх не збила. Узялися за фарби і поринули у творчій дзен.

відомі художники

Допомагав колегам своїми порадами майстер гарячої емалі і керівник майстерні — художник Станіслав Юшков.

Матвій Вайсберг у своїй роботі дотримувався стриманої палітри, звернувся до духовної складової та наповнив сюжет сакральним змістом. Вийшла робота з циклу «Сім днів», але в емалі.

Матвій Вайсберг

Леонід Бернат, динамічний експериментатор, звернувся до фантазій. Тут і гра нюансів, і надзвичайно багата кольорова гама, як у його живописних полотнах.

Валерій Шкарупа – майстер фактур і складних  багатошарових композицій.

Валерій Шкарупа

Олександр Левич   — тонко відчуває матеріал.  Пластичні фігури жінок… Як живописець, він втілив свій задум у кольоровому вирішенні — ніжному і виразному градієнті. Усі роботи художники презентували до колекції Музею художньої емалі.

Олександр Левич