Відвідувачі кафе подарували авто офіціантці, яка витрачала багато часу на дорогу

Відвідувачі кафе в американському місті Галвестон, штат Техас, подарували автомобіль офіціантці, коли дізналися, що дорога на роботу і назад займає у неї п’ять годин. Але натомість попросили дівчину про благодійну справу, повідомляє «Радіо Максимум».

Адріана Едвардс працює офіціанткою і мріяла купити автомобіль. Дівчина відкладала гроші для цієї мети. Однак поки змушена була ходити на роботу пішки. Кожен день вона проходила по 22 кілометри.

Відвідувачі кафе подарували авто офіціантці, яка витрачала багато часу на дорогу - фото 371595

Якось вона обслуговувала подружню пару, які випадково дізналися, яким чином офіціантка добирається вранці до кафе, а ввечері додому. Пара, поснідавши, пішла, а через годину з’явилася з шикарним подарунком. Чоловік і жінка подарували дівчині автомобіль Nissan Sentra 2011 року, який купили в найближчому автосалоні.

За словами Едвардс, вона спочатку подумала, що це розіграш. Однак автомобіль дійсно був куплений саме для неї. Тепер дівчина їздить на подарованій машині і шлях до роботи у неї займає від сили пів години. Подружжя попросило дівчину про одну послугу – зробити для когось добру справу. Офіціантка пообіцяла їм це.

«Сподіваюся, що одного разу я знайду достатню фінансову стабільність і теж зможу кому-небудь допомогти», – запевнила Едвардс.

Відвідувачі кафе подарували авто офіціантці, яка витрачала багато часу на дорогу - фото 371594