Викликав огиду: у Дніпрі ніхто не поспішав рятувати тварину

Цей котик з’явився у дворі дніпровської багатоповерхівки декілька днів тому. Ніхто не поспішав надати допомогу бідолазі. Як розповідають волонтери Дніпра, його жахливий вигляд привертав погляди, викликав жалість або огиду, але всі поспішали у своїх справах, і на кота ні в кого часу не знаходилося.

«Скільки днів він ще мучився, можна тільки здогадуватися. Але хвороби довели би справу до кінця… На щастя, котика побачила дівчина. Вона не змогла зробити вигляд, що все гаразд, і її ця історія не стосується. Нарешті кіт, якого вона назвала Томасом, потрапив у клініку. Первинний огляд показав підвищену температуру, алергію, дерматит, наявність підшкірного кліща, відсутність зубів», — розповідають волонтери «Верности».

Тепер необхідно провести обстеження, взяти аналізи та починати довготривале лікування. На оплату стаціонару, обстеження та лікування у дівчини-студентки грошей немає. Звертаємося до всіх небайдужих. Чужої біди не буває.

ДОПОМОГТИ можна на карту ПриватБанку № 4731 2191 1353 6209 або Монобанку № 5375 4141 0815 4955 ШЕВЧЕНКО ОКСАНА ОЛЕКСАНДРІВНА.
(ВКАЗАТИ тут чи на форумі ДАТУ, ЧАС та суму допомоги), бажано з поміткою «Для Томаса»
Або на поточний рахунок организації:
№ 26000060369643, валюта UAH (Гривня)
ЕГРПОУ: 36365434
Отримувач: ВIРНIСТЬ, ДМГОЗТ
Банк отримувача: ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» м. Дніпро
МФО: 305299
Призначення: благодійна допомога з приміткою «Для Томаса» _________________________________________________
ЦЕ ВАЖЛИВО!
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!
БУДЬ ЛАСКА, ОБОВ’ЯЗКОВО ПИШІТЬ У КОМЕНТАРЯХ час\дату\суму перерахування — це важливо! Дякуємо за вашу допомогу та небайдужість!
Якщо гроші перераховуються з примітками «кому найбільш потрібно», «на срочников», то гроші ідуть у фонд (тобто конкретно тій тварині, у темі якого вы написали, гроші не перераховуються!)
Будь ласка, зберігайте квитанції протягом тижня.